Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 02:32 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Οταν ευχεσαι να σε καταπιει η γη! Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
nefeli89
νέο μέλος
nefeli89's Avatar

Η nefeli89, μπήκε στην παρέα στις 17-06-16, και έχει δημοσιεύσει 1 μηνύματα.

nefeli89 is offline nefeli89 is offline  
Προεπιλογή Οταν ευχεσαι να σε καταπιει η γη!
Καλησπέρα, είναι η πρώτη φορά που γράφω..
Με δύο λόγια θα σας πώ τι συνέβη σε μένα. Έχω χωρίσει εδώ και ένα χρόνο περίπου από ένα μεγάλο δικό μου έρωτα. Σχέση εξάρτησης, με χωρισμούς και επανασυνδέσεις.. Με χώρισε, με "έστειλε" πίσω στο σπίτι μου ( τον είχα ακολουθήσει σε άλλη πόλη που πήρε μετάθεση). Για 7 μήνες δεν σταματήσαμε να μιλάμε, μέχρι που εκείνος βρήκε άλλη και με ένα ιδιαίερο μήνυμα μου είπε χαρακτηριστικά " ότι εγώ δεν άξιζα, ότι εκείνη μέσα σε ένα μήνα του έδωσε ότι δεν μπόρεσα εγώ σε δύο χρόνια και άλλα τέτοια όμορφα λόγια. ( ένα μήνα πριν έκλαιγε και μου έλεγε πόσο με αγαπάει)..
Αυτό έγινε πριν από 4 μήνες, δεν απάντησα ποτέ και τίποτα. Το μόνο που είχα ήταν όση αξιοπρέπεια μου είχε μείνει..όλα αυτά μέχρι προχτές που του έκανα ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ κλήση.
Θα μπορούσα να σκάψω τη γή και να μπω μέσα, δεν μπορούσα να πιστέψω αυτό που έκανα. Φυσικά εκείνος μου έστειλε ένα φοβερά υποτιμητικό μήνυμα, του τύπου τι είναι αυτά που κάνεις, και δεν πρόκειται να καταφέρεις τίποτα..Φυσικά δεν πίστεψε ότι έγινε καταλάθος...μου είπε ότι τον έβαλα και σε τσάμπα κόπο να μου στείλει, και πως ότι και να μου πει είναι λίγο, και να μην ξανασυμβεί κάτι τέτοιο..Φυσικά μετά με μπλόκαρε..
Αυτό που αναρωτιεμαι είναι γιατί τόση σκληρότητα και τέτοιο ύφος...δεν τον είχα ενοχλήσει ούτε μια φορά, δεν έχω κάνει τίποτα τόσους μήνες..Γιατί τόση απέχθεια?
Reply With Quote
Eru
τακτικό μέλος
Eru's Avatar

Η Eru, μπήκε στην παρέα στις 22-03-16, και έχει δημοσιεύσει 114 μηνύματα.

Eru is online Eru is online  
Ti na po? Oti mallon den se agapise pragmatika pote? Oti apla eine atomo tou stil perasmena ksexasmena? Oti oi anthropoi genika einai axaristoi? Oti kai na sou po einai pithanon alitheies. Aksizeis tetoia metaxirisi? Den boro na po kati. Ksereis ton eafto sou kalytera apton kathena. Min ton afineis omos na vasaniete gia kati pou den aksize pote. Iremise kai proxora parakato
Dare? Anata dare?
Reply With Quote
Rosetta.Stoned
νέο μέλος
Rosetta.Stoned's Avatar

Η Rosetta.Stoned, μπήκε στην παρέα στις 23-05-16, είναι 22 ετών, Κριός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 28 μηνύματα.

Rosetta.Stoned is offline Rosetta.Stoned is offline  
Δεν αξίζει να σκέφτεσαι το γιατί,προφανώς είναι μαλακάς χωρίς ούτε τη στοιχειώδη ευγένεια και ανθρωπιά,κακό στον εαυτό του κάνει. Προσπάθησε να τον διαγράψεις εντελώς και προχώρα,αξίζεις πολύ καλύτερη αντιμετώπιση. Τέτοιου είδους άνθρωποι δεν αξίζουν να βρίσκονται στο μυαλό μας ούτε ένα δευτερόλεπτο.
Reply With Quote
lollipop (lollipop)
τακτικό μέλος
lollipop's Avatar

Η lollipop, μπήκε στην παρέα στις 28-09-16, μας γράφει από sky, cancer στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 56 μηνύματα.

lollipop is offline lollipop is offline  
ειναι μαλακας γιατι για να πεταει 2 χρονια σχεση ετσι δεν αξιζει οτε φτυσιμο....
και πιστεψε με το κρεβατι ενως μηνα δεν ειναι ισο με την αγαπη δυο χρονων..
αλλα ολοι ιδια γουρουνια ειναι....αχρηστοι
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best
Reply With Quote
Sofaki2 (Σοφία)
νέο μέλος
Sofaki2's Avatar

Η Σοφία, μπήκε στην παρέα στις 03-06-16, μας γράφει από Θεσσαλονίκη, Καρκίνος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 17 μηνύματα.

Sofaki2 is offline Sofaki2 is offline  
Κοπελιά δεν σου αξίζει. Συνέχισε μπροστά και πάμε για καλύτερα!!! :) :) :)
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων