Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 00:27 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: τσακωθηκαμε Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
lollipop (lollipop)
τακτικό μέλος
lollipop's Avatar

Η lollipop, μπήκε στην παρέα στις 28-09-16, μας γράφει από sky, cancer στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 56 μηνύματα.

lollipop is offline lollipop is offline  
Cool τσακωθηκαμε
καλησπερα κοριτσια ενιωσα παλι την αναγκη να γραψω και να ακουσω τη συμβουλη σας...
χθες βγηκα με το αγορι μο (σχεση 5 χρονων)
ενω ολα πηγαινανε ωραια ...κοιμιθηκα σπιτι του το και το πρωι βρεθηκαμε ερωτικα μετα τσακωθηκαμε...και δεν μου μιλαει..
του ζητησα να παω απο το μαγαζι που δουλευει να κατσω να πιω καφε
και μου ειπε οχι και οταν του ειπα γ τν κοπελα ενως συναδελφου του οτι παει και καθετι συνεχεια εκει αυτος πισμωσε και τσατιστικε λεγοντας μου οτι ειπε κοριτσακι και κανει πολυ υπομονη μαζι μου...
συνεχεια οταν λεω για μια λλη κοπελα το περνει προσωπικα και μετα κανει μια βδομαδα να μου μιλησει και δεν σηκωνει τηλ.
και μο εσκασε την ιστορια οτι θα παει θεσσαλονικη ν δει τ ξαδερφο του που ηρθε απο αμερικη μια μερα και οταν του ζητησα να παω μου ειπε οχι οτι αυτος παει ν δει τον ξαδερφο του εγω τι δουλεια εχ να παω...
κοριτσια τι συμβαινει γτ αντιδρα ετσι....
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best
Reply With Quote
Eru
τακτικό μέλος
Eru's Avatar

Η Eru, μπήκε στην παρέα στις 21-03-16, και έχει δημοσιεύσει 119 μηνύματα.

Eru is online Eru is online  
Για αρχή ποιος είναι ο λόγος του τσακωμού σας?Όσο περισσότερο γράφεις για αυτόν τόσο πιο πιθανόν μου φαίνεται να βαρέθηκε την σχέση και να προσπαθεί να την κόψει
Dare? Anata dare?
Reply With Quote
lollipop (lollipop)
τακτικό μέλος
lollipop's Avatar

Η lollipop, μπήκε στην παρέα στις 28-09-16, μας γράφει από sky, cancer στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 56 μηνύματα.

επειδη εκανα σκηνη για την κοπελα του συναδελφου του που παει συνεχεια εκει που δουλευει και καθετε και εγω οχι..
και πριν λιγο εκει ηταν και καθταν ολοι μαζι και πινανε μπυρες εγ ειμαι η κακη μετα?
δεν ειναι ασεβια α ειμαστε τσακωμενοι κι αυτος ν καθεται εξω με παρε α και αλλες γκομενες και να πινει μπυρες
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best
Reply With Quote
Eru
τακτικό μέλος
Eru's Avatar

Ναι μου φαίνεται σαν να έχει σκάσει κάπως και προσπαθεί να απομακρυνθεί. Γιατί δεν δοκιμάζεις να μην του δώσεις σοβαρή σημασία για ένα διάστημα να δεις πως θα αντιδράσει? Αν αδιαφορήσει σημαίνει πως αυτή η σχέση έχει φτάσει στο τέλος της
Dare? Anata dare?
Reply With Quote
lollipop (lollipop)
τακτικό μέλος
lollipop's Avatar

δηλαδη να αρχισω να αδιαφορω για πραγματα που με ενοχλουν?
eru δεν θα το δειξει γιατι ειναι πολυ εγωιστης
Reply With Quote
Eru
τακτικό μέλος
Eru's Avatar

Εννοώ να μην του δίνεις σημασία. Να το παίξεις αδιάφορη γενικά για την κατάσταση του. Να δεις αν αυτό θα του κινήσει κάποιου είδους καχυποψία ή ενδιαφέρον
Dare? Anata dare?
Reply With Quote
lollipop (lollipop)
τακτικό μέλος
lollipop's Avatar

θα προσπαθησω...εν το μεταξυ παλι ξεκινησε τα ιδι τον περνω τηλ και δεν το σηκωνει
Reply With Quote
Eru
τακτικό μέλος
Eru's Avatar

Άστον , μην ασχολίσε μαζί του. Να δεις αντιδράσεις.
Dare? Anata dare?
Reply With Quote
lollipop (lollipop)
τακτικό μέλος
lollipop's Avatar

eru ξερεις τι με στεναχωρει περισσοτερο?
οτι ενω ειμαι η πρωτη του και οταν δουλευει δεν βγαινω δεν το εκτιμαει...
μια συναδελφος του στην ηλικια μου οτν δουλευει ο γκομενος της βγαινει και κανει τη ζωη της την αλλη φορα ηρθε μαζι μας και γυρησε 6 το πρωι σπιτι και παλι δειχει οτι τη σεβεται πιο πολυ απο μενα...και του λεω αν βγω και εγω ετσι τοτε θα με σεβεσαι και λεει οχι εσυ εισαι κοπελα μου
Reply With Quote
Eru
τακτικό μέλος
Eru's Avatar

Μου παρουσιάζεις ένα κτητικό άτομο. Ήτανε πάντοτε έτσι?
Dare? Anata dare?
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited