Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 03:47 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: τσακωθηκαμε Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
lollipop (lollipop)
τακτικό μέλος
lollipop's Avatar

Η lollipop, μπήκε στην παρέα στις 28-09-16, μας γράφει από sky, cancer στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 56 μηνύματα.

lollipop is offline lollipop is offline  
οχι ...απο οταν ξεκινησε και δουλευε σε καφετεριες βραδυ εγινε ετσι..
παλια οταν δουλευε σε μικρη καφετερια πρωι δεν ηταν ετσι...ηταν πιο γλυκος μιλαγαμε τα συζηταγαμε ολα...τωρα εχω φτασει να φοβαμαι να του εκφρασω τι με ενοχλει..
και οταν δεν σηκωνει το τηλ και του λεω γτ το κανεις αυτο μου λεει γτ δεν θελω να σε ακουω ετσι πως τα εκανες παλι
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best
Reply With Quote
Eru
τακτικό μέλος
Eru's Avatar

Η Eru, μπήκε στην παρέα στις 21-03-16, και έχει δημοσιεύσει 119 μηνύματα.

Eru is online Eru is online  
Αναρωτιέμαι τι είναι αυτό που έχεις κάνει και τον εκνευρίζει τόσο.
Dare? Anata dare?
Reply With Quote
lollipop (lollipop)
τακτικό μέλος
lollipop's Avatar

Η lollipop, μπήκε στην παρέα στις 28-09-16, μας γράφει από sky, cancer στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 56 μηνύματα.

η ζηλεια μου .....
και η αρνηση μου να μην θελω να κανει παρεα με αλλες οταν δεν ειμαι μαζι του
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best
Reply With Quote
roulakipap (ρουλα)
νέο μέλος
roulakipap's Avatar

Η ρουλα, μπήκε στην παρέα στις 26-09-16, και έχει δημοσιεύσει 19 μηνύματα.

roulakipap is offline roulakipap is offline  
Κτητικός οντως και λίγο παλιάς νοοτροπίας φαίνεται.συμφωνω στο γράψιμο γιατί έχει αρχίσει μεσα του να λεει "οκ η δικιά μου ειναι εκεί με περιμενει"
Reply With Quote
Eru
τακτικό μέλος
Eru's Avatar

Συγνώμη αλλά και εσύ δεν βοηθάς έτσι την κατάσταση. Με την ζήλια και την άρνηση σου μόνο χειρότερα κάνεις τα πράγματα και έτσι τον βοηθάς να αποστασιοποιηθεί από εσένα. Εσύ αυτή τη στιγμή είσαι δεδομένη ουσιαστικά αλλά αυτός ακόμα και αν θέλει να είναι στα πλαίσια τα δικά σου δεν μπορεί να το κάνει με τέτοιες αντιδράσεις από μέρος σου και έτσι ξεσπάει. Μπορεί να φέρεται κτητικά αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση κάνεις και εσύ το ίδιο αλλά απότι καταλαβαίνω σε πιο δυνατό βαθμό. Συνοπτικά φταίτε και οι δυο σας. Διέγραψε αυτό που σου είπα πριν , να αδιαφορήσεις για αυτόν. Γιατί δεν κάθεστε να συζητήσετε λίγο να δείτε που οδηγεί αυτή η σχέση και αν θέλετε πραγματικά να την συνεχίσετε?Βλέπω ότι απόσα μου λες φθείρεται σε απίστευτο βαθμό και θα διακοπεί απότομα στο τέλος. Δεν θα ήταν καλύτερο αυτή η διακοπή άμα είναι να γίνει, να γίνει πιο ομαλά?
Dare? Anata dare?
Reply With Quote
lollipop (lollipop)
τακτικό μέλος
lollipop's Avatar

eru δεν θελω αυτη τη διακοπη που λες θελω να κανω κατι να του δειξω οτι τον εμπιστευομαι αλλα χρις ομως να πατα πανω σε αυτα που με ενοχλουν...θελω πραματικα να αποβαλω απο μεσα μου αυτο το κομματι ζηλιας που εχω.....με φθηρει και μενα γιατι μετα μετανιωνω για οσα λεω αλλα εκεινη την ωρα πραγματικα θολωνω οταν ειναι με αλλες μαζι
Reply With Quote
Eru
τακτικό μέλος
Eru's Avatar

Θα πρέπει να κάτσεις τότε να αναλογιστείς τις πράξεις σου. Βγήκε με άλλες. Και τι ακριβώς έγινε?Απ'τη στιγμή που δεν έχει δώσει κάποιο δικαίωμα δεν χρειάζεται να αντιδράς έτσι. Έχει φίλους/ες και βγαίνει μαζί τους. Με το να τον πιέζεις έστι ίσα ίσα του δίνεις πάσα να σε παρατήσει οριστικά και εσύ θα βγεις ο φταίχτης από πάνω.
Dare? Anata dare?
Reply With Quote
lollipop (lollipop)
τακτικό μέλος
lollipop's Avatar

δεν ειναι φιλες ειναι φιλες φιλων γκομενες φιλων κτλπ κτλπ κτλπ...εγω το μονο που θελ ειναι να του δωσω να καταλαβει τι με ενοχλει αλα χωρις να θυμωσει...συνεχεια τις υπερασπιζεται...πουτανα να ειναι η αλλη καλη κοπελα θα την πει......πφφφφφφφφφ
Reply With Quote
Eru
τακτικό μέλος
Eru's Avatar

Που ξέρεις πόσο καλά γνωρίζεται με αυτά τα άτομα ότι και είναι αυτά. Λες είναι φίλες φίλων και γκόμενες φίλων αλλά και πάλι αυτό δεν σημαίνει ότι δεν έχει μια ιστορία ( φιλική πάντα) μαζί τους από τις διαδράσεις τους όλο το καιρό που γνωρίζονται. Ίσως να ξέρει δυο πράγματα παραπάνω από εσένα και να τις υπερασπίζεται έτσι επειδή βλέπει την αντίδρασή σου και σπάζεται.
Dare? Anata dare?
Reply With Quote
lollipop (lollipop)
τακτικό μέλος
lollipop's Avatar

δεν ξερω ισως να ειμαι και εγω λαθος καπου αλλα σαν αγορι μου επρεπε να με σεβεται σε καποια πραγματα που με ενοχλουν....οταν λεω οτι με ενοχλει καποια δεν την παω τοσο αυτος προσπαθει να μου αλλαξει γωωμη και με κανει εξω φρενων....
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited