Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 19:37 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: χωρισμος και επανασυνδεση... Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
kounelaki90 (Αφροδιτη)
νέο μέλος
kounelaki90's Avatar

Η Αφροδιτη, μπήκε στην παρέα στις 12-04-11, Αιγώκερος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 4 μηνύματα.

kounelaki90 is offline kounelaki90 is offline  
Question χωρισμος και επανασυνδεση...

Γειά σας...
Ηρθα εδω να με βοηθησετε να σκεφτω πιο καθαρα και να μου πειτε συμβουλες μιας και ειστε εμπειροι και πολλοι!
Λοιπον προκειται ενα αγορι αγγελο 24 ετων και εγω η χαζουλα 22 ετων εβαλα τα χερακια και εβγαλα τα ματακια xD ειμαστε παρα πολυ λιγο μαζι... 3 μηνες... ειχαμε μια ονειρικη σχεση, πανεμορφη σχεση ολα τελεια... ειμασταν απολυτοι, ειλικρινεις , ειχαμε κατανοηση ,καλο κρεβατι, φιλοι οικογενεια ολα ομορφα. Ομως... μερικα προβληματα των οικογενειων μας και απο τις δυο μεριες και ενα δικο μου που να μην του το λεω... εκεινος με πατερα να εχει παθει καρδιακο και να μην ειναι καλα και να θελει εγχειρηση και εγω με γονεις σε διασταση να τσακωνονται,,,

Αρχισαμε ετσι να βγαζουμε τις ευαισθησιες μας και να δενομαστε περισσοτερο, δεθηκαμε ειμασταν ενα,,,καποια στιγμη εγω κλειστικα ειμαι και αρκετα ευαισθητη , κλειστηκα στο σπιτι μου, να ειμαι χαλια.,.περασα μια καταθλιψη που προσπαθησε να χωθει σε αυτη το αγορι μου. δεν ειχα προβλημα δεν ενιωσα πιεση,,, φοβηθηκα ομως... αρχισα να αντιδρω παραξενα... να θελω να μεινω μονη μου να με κραταει αυτος απο εδω απο κει να το αφηνουμε... του ειπα να χωρισουμε ενα διαστημα δεν το δεχτηκε. οκ παλι δεν πιεστηκα γτ εβλεπα οτι οντως αξιζε και ηθελε να το περασουμε μαζι... δεν του ελεγα πολλα ομως...

Καποια στιγμη ο μπαμπας του παλι λιποθυμησε... εγω τρελαθηκα, ο αδερφος του στα 26 την δικη του ζωη να τον γραφει να νιωθει μονος του,εγω στον εαυτο μου με ολων τα προβληματα και το δικο μου που λυνετε με εγχειρηση τπτ το σοβαρο τελικα...

Απομακρυνθηκα και κολλησα σε ενα υπολογιστη να περναω την ωρα μου και να ακουω χαλια τραγουδια...χαθηκε η ζωντανη κοπελα...αυτη η χαρουμενη που λατρευε εκεινος... αρχισε και εκεινος τοτε με τον πατερα του να μην ξερει τι να κανει,.. και εγω η χαζη νομιζα πως με εγραφε.... αρχισε να ειναι πιο πολυ με τους φιλους του...ολο γελιο αυτοι χαζομαρες βλακειες... προσπαθουσε να μου αφιερωνει χρονο να με εχει μαζι του... εγω τπτ... την κακια μου την ορεξη ... αλλος θα με ειχε ξαποστειλει και θα ειχα τα ομορφα αυτα κερατακια στο κεφαλακι μου.

Τελος παντων ηρθε αυτη η ριμαδα η παρελαση και βρηκα την ευκαιιρια να μιλησω μαζι του που δεν δουλευε... αλλα μου ειπε θα παει παρελαση και λεω τι λες? ελα τωρα κατσε κτλ... μου λεει εχω κανονισει δεν γινεται να μην παω...μου κακοφανηκε πολυ και δεν ξερω του ειπα να χωρισουμε ... και λεει τι λες παλι... του λεω αυτο.. πηγαινε εγω θα βγαινω γτ ετσι δεν αντεχω:/ και μου λεει οκ κ οκ κ οκ.. τα πηρα και αρχισα τα δικα μου χαζα πραγματα... και μου ειπε δεν παω να δω καποια την αδερφη του κολλητου παω να δω και με θελει μαζι του ο κολλητος... ηρεμησαμε για λιγο και μιλησαμε και ειπαμε να μεινουμε λιγο μονοι μας. αλλα την δευτερη μερα δεν αντεξε... μου μιλησε.. του εξηγησα δεν γινεται ετσι να ηρεμησουμε με το να ειμαι απο πανω σου. του ειπα και αυτο με το προβλημα μου καταλαβε πολλα και διστασε λιγο αλλα οκ ειπε ενταξει δεν θα ξαναμιλησω... και ετσι ειπαμε να μιλησουμε μια εβδομαδα μετα, ομως κατι επαθε ο πατερας του παλι μαθαινω εγω... τεσπα οκ δεν ειπα κατι .

Περασε το σαββατο δεν μου μιλησε οπως περιμενα... γτ γιναν χειροτερα τα πραγματα...και του εστειλα την κυριακη, του ειπα ελπιζω να εισαι καλα μονο και καπακι μου μιλησε οτι δεν ειναι καλα και αυτο με τον μπαμπα του και οτι δεν εναι ετοιμος για κατι τωρα οτι νιωθει για μενα απλα δεν ειναι ετοιμος... και φοβαται μην κανω τα ιδια... στεναχωρηθηκα παρα πολυ του ειπα οκ και το αφησα το ερωτικο θεμα... και ενδιαφερθηκα για την οικογενεια του και μου τα ειπε.

Ευτυχως με εμπιστευεται ακομα... μετα δεν μπορουσαα και ο ξαδερφος μου μου ειπε μην τρελαινεσαι στειλε κατι ανθρωπινο, ενα τι κανεις και οχι συγνωμες κτλ... αν θελει θα μιλησετε.και οντως ανοιξε συζητηση... και τωρα μιλαμε ομορφα με ρωταει τι κανω που ειμαι΄... δεν τον πιεζω τπτ... του δειχνω καλη διαθεση και λεει οτι ετσι με θελει και επιτελους κτλ. εχω ηρεμησει πραγματικα... τον θελω παλι πισω... τον λατρευω αυτον τον ανθρωπο, βγαινω εκοψα το πσ. γραφτηκα σε ομαδα βολλει, αρχισα σηματα οδηγησης, αρχισα να βγαινω παλι, οι γονεις μου καλα,εχω κανει αιτησεις για δουλεια, γενικοτερα ανανεωθηκα πληρως. τα ξερει και χαιρεται... βλεπω οτι ομως το παει φιλικα αυτος:/ δεν θελω... φοβαμαι θα σταματησει να νιωθει για μενα... αλλα ενταξει πραγματικα τον εχω ερωτευτει τοσο που να μεινει μονο στη ζωη μου ειναι αρκετο κι ας ειναι δυσκολο...με το ζορι δεν γινεται κατι αλλα πιστευω πως αξιζω μια ακομα ευκαιρια μμμ:( τι να κανω τι να μην κανω..?

Αυτες τις μερες ψιλομιλαμε... γιναν διαφορα και αμεσως ενδιαφερθηκε, ξεσπασα μια στιγμη... λεγοντας τι να περιμενω πια... τι? αν βρει αλλη? του ειπα βρες , περνα καλα... εγω θα ειμαι εδω παλι αν ερθεις γτ σε αγαπαω και δεν θελω να σε χασω... μου λεει γιατι τα λες αυτα τωρα? του ειπα τα δικα μου χωρις να του ζητησω τπτ απλα λεγοντας του τι νιωθω... του ειπα και συγνωμη παλι , και μου ειπε και αυτος συγνωμη... του λεω γτ εσυ'? μου λεει για ολα... του λεω οχι... εγω τα εκανα μανταρα επειδη ειχα τις ανασφαλειες μου και ηταν κακη περιοδος...μου λεει δεν θελω σχεση τωρα... δεν εχω κανει τπτ με καμια. και πως θα ειμαστε οπως στις αρχες απλα να ηρεμησουμε... ενταξει οκ με καθησυχασε... αλλα μηπως δεν με αγαπαει πια? το σπασα το γυαλι? τι να κανω? πως να κινηθω?

Εχω μετανιωσει πραγματικα, θελω να με ξαναεμπιστευτει , τι να μην κανω να μην τα κανω θαλασσα...θελει τον χρονο του οκ... αλλα αν τον χασω... δεν ξερω..ολοι αξιζουν μια ευκαιρια... δεν εκανα κατι κακο... ουτε ψεματα ειπα ουτε προδωσα... μια κακια περιοδος...μεχρι την προηγουμενη μερα που του ειπα να χωρισουμε ημουν ο κοσμος του ολος... τα παντα... τα διαβαζω και δακρυζω...τοσο ομορφα μου μιλουσε..:/

συγνωμη για το μεγαλο κειμενο...εχω απευθυνθει αλλου αλλα λεγαν κακιες...οποιος θελει διαβαζει..και οποιος καταλαβαινει απανταει και με ρωταει οτι θελει... σας ευχαριστω πολυ...και ελπιζω να ειστε φιλικοι...
Reply With Quote
aimilia
τακτικό μέλος
aimilia's Avatar

Η aimilia, μπήκε στην παρέα στις 13-01-11, ταυρος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 98 μηνύματα.

aimilia is offline aimilia is offline  
χρονο θελει δν νωμηζω να μπορεις να κανεις κατι δν λεω οτι δν σ αξιζει μια ευκαιρια αλλα ισως εκεινος να χριαζεται χρονο φενετε οτι σ αγαπαει και θα δεις θα γυρισει ξανα... τωρα δν ξερω τη να σ πω αν τ μιλησεις καθαρα και τ ζητησεις να σ δωσει μια ευκαιρια.....να εισια διπλα τ ξανα
Reply With Quote
kounelaki90 (Αφροδιτη)
νέο μέλος
kounelaki90's Avatar

Η Αφροδιτη, μπήκε στην παρέα στις 12-04-11, Αιγώκερος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 4 μηνύματα.

ναι, χρονο θα θελει...:/ ενταξει... του εχω πει για ευκαιρια... και ειπε θα δουμε,,, δεν μου αποκλειει κατι. αλλα τρελαινομαιιιι... :p
Reply With Quote
aimilia
τακτικό μέλος
aimilia's Avatar

Η aimilia, μπήκε στην παρέα στις 13-01-11, ταυρος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 98 μηνύματα.

εφςσον δν σ αποκλειει κατι αυτο σημενει οτι σ αγαπαει θα δεις δωσε λιγο χρονο προσπαθεισε και θα δεις
Reply With Quote
aimilia
τακτικό μέλος
aimilia's Avatar

σορρυ κιωλας ετσι αλλα δν ξερω τη αλλη συμβουλη να σ δοσω σ αυτην τν περιπτωση εκτως να τ δωσεις χρονο :(
Reply With Quote
kounelaki90 (Αφροδιτη)
νέο μέλος
kounelaki90's Avatar

δεν πειραζει κοπελα μου... θα του δωσω οσο θελει... ολοι λενε αυτο ειναι το καλυτερο... τι να κανω... ο καιρος θα δειξει... αν δει οτι αξιζει...πφφφ... μακαρι
Reply With Quote
aimilia
τακτικό μέλος
aimilia's Avatar

σ ευχομαι ολα να πανε καλα κοπελα μ :) :) :)
Reply With Quote
kounelaki90 (Αφροδιτη)
νέο μέλος
kounelaki90's Avatar

λοιπον,,, τα βρηκαμε... εδω και μια εβδομαδα...αλλα δυστυχως δεν ειναι τοσο θερμος η τρυφερος,,, σαν να εχει ξενερωσει,,, ασε που νομιζω οτι υπαρχει αλλη, αλλα μου λεει δεν κ δεν κ δεν! και εγω τωρα και καλα βασιζομαι στο οτι ειναι απολυτος ετσι? και οτι ειναι παντα ειλικρινης κ καλα τωρα! αν ισχυει αυτο ομως? τι να κανω να του φτιαξω την διαθεση... να δει πιο πολυ ερωτικα... να ζεσταθει αυτο που εχουμε τεσπα... πφφφ μου εδωσε την ευκαιρια μονο? ωραια παρε την δλδ? δεν εκανα και τπτ κακο στην τελικη
Reply With Quote
aimilia
τακτικό μέλος
aimilia's Avatar

καταρχην μν τν ρωτας συνεχια αν εχει αλλη αυτο κατανταει καπως καταλαβενω ειναι δυσκολο οταν αρχιζεις να υποψιαζεσαι τ αγορι σ αλλα σκεψου αν ειχε αλλη δν θα ηταν παλη μαζι σ,, τωρα τη να κανεις πρωτα απ ολα πιστευω να τ συζητησεις μαζι τ κ να προσπαθεισετε μαζι κατι αλλο ειναι να τ δειξεις οτι εχεις αλλαξει κ μπορειτε να πατε καπου ομορφα βολτουλα να τ κανεις καπια εκπλυψη να τ δειξεις οτι εισαι εκει κ οτι θα κανεις οτι περναει απο τ χερι σ να γυνουν ολα παλη ομορφα τωρα αν
Reply With Quote
Stamatis (Σταμάτης)
καθημερινό μέλος
Stamatis's Avatar

Ο Σταμάτης, μπήκε στην παρέα στις 08-09-11, μας γράφει από Πειραιάς, Ιχθύς στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 379 μηνύματα.

Stamatis is online Stamatis is online  
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει με σας τις γυναίκες.
Οι περισσότερες παραπονιέστε για τα μαρτύρια που σας υποβάλλουν τα αγόρια σας, και αν σας κάτσει ο μίστερ τέλειος προσπαθείτε να τον διώξετε.
Αν δεν αντιμετωπίσεις εσύ την παλαβομάρα σου πρώτα, μη τον απασχολείς τον χριστιανό. Ή τουλάχιστον δώσε του οδηγίες για να αντιμετωπίσει αυτός την τρέλα σου.
Εσείς οι γυναίκες έχετε διαίσθηση, αλλά εμείς οι άνδρες έχουμε διορατικότητα. Καταλαβαίνουμε τα σημάδια που δείχνουν πως η σχέση μας δεν έχει μέλλον.
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited